Similar Posts
Zhoršováky.
Bypavúk
Dnes sa budeme venovať štúdii, ktorú som mal možnosť čítať v sne zo soboty na nedeľu a to ZHORŠOVÁKOM.
Fujart vyhlasuje súťaž.
Bypavúk
Kedže sa práve blíži jarmok,Fujart sa rozhodol vyhlásiť súťaž o najdivokejšiu jarmočnú fotografiu. Vaše fotografie posielajte na adresu:osarchadim@post.sk,najlepšia snímka bude zaujímavo odmenená.
Plynutie na Fresh Markete v Leviciach!
Bypavúk
Na Fresh Markete v Leviciach, ktorý sa uskutoční 1.9.2011, bude aj projekcia filmu PLYNUTIE vo filmovom stane na hradnom nádvorí.Začiatok projekcie je stanovený na 18.40.Fujart sa na Vás teší.
3 Comments
Pridaj komentár Zrušiť odpoveď
Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.


výborná fotka pavúk :D
krasne dietko:D:D clovek by neveril ze aj pavuk bol niekedy ditatom,,
ahoj oedipa,asi neuveris ale ja som bol este mensi ako na fotke,bol som taky maly ze som nosil detske dupacky:D